| Motor type | Inverter |
|---|---|
| Тип стиральной машины | Solo |
| Maximum load | 10 kg |
| Energy efficiency class | A+++ |
| Number of programs | 16 |
| Child lock | yes |
| Loading type | front load |
| Spin speed | 1400 rpm |
| Noise level (spin) | 76 dB |
| Spin class | B |
| Dimensions (H/W/D) | 85x60x60 cm |
| Color | Silver |
| Country of origin | China |



































