| Max load capacity | 50 kg |
|---|---|
| Max tilt angle | 10° |
| Max screen size: | 70" (178 cm) |
| Min screen size | 37" (97 см) |
| VESA standard | 200x200, 400x200, 300x300, 400x400 |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Country of manufacture | China |
| Max load capacity | 50 kg |
|---|---|
| Max tilt angle | 10° |
| Max screen size: | 70" (178 cm) |
| Min screen size | 37" (97 см) |
| VESA standard | 200x200, 400x200, 300x300, 400x400 |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Country of manufacture | China |