| Материал корпуса | Сталь |
|---|---|
| Maximum tilt angle | 12° |
| Maximum load capacity | 45 kg |
| VESA standard | 150x100,200x100,150x150,200x20 |
| Maximum screen size | 70" (178 cm) |
| Минимальный размер экрана | 32" (81 см) |
| Minimum distance from wall | 6 mm |
| Color | Black |
| Материал корпуса | Сталь |
|---|---|
| Maximum tilt angle | 12° |
| Maximum load capacity | 45 kg |
| VESA standard | 150x100,200x100,150x150,200x20 |
| Maximum screen size | 70" (178 cm) |
| Минимальный размер экрана | 32" (81 см) |
| Minimum distance from wall | 6 mm |
| Color | Black |