| Processor | CA55 × 4 1.3GHz |
|---|---|
| Screen size | 32" (81 cm) |
| Resolution | HD (1366x768) |
| OS | Google TV |
| Refresh rate | 60 Hz |
| USB | 1 |
| HDMI | 2 |
| Optical output | yes |
| Sound power | 16 W |
| Technology | LED |
| Ethernet (LAN) | yes |
| CAM module | yes |
| Smart TV | Yes |
| Without stand | 421×718×83.4 mm |
| With stand | 448×718×199 mm |
| Weight without stand | 3.7 kg |
| Weight with stand | 4.8 kg |
| Included | Remote |
| Country | Uzbekistan |
| Color | Black |





















