| Prosessor tipi | CA55 × 4 1.3Ghz |
|---|---|
| Ekranın ölçüsü | 50" (127 sm) |
| Ekran icazəsi | UHD (3840x2160) |
| Əməliyyat sistemi | Google TV |
| Wi-Fi | var |
| Bluetooth | var |
| USB | 2 |
| Tezlik diapazonu | 60 Hz |
| HDMI | 3 |
| Səs gücü | 20 W |
| İşıqlandırma növü | Direct LED |
| Texnologiya | LED |
| Ethernet (LAN) | var |
| CAM modul | var |
| Smart TV | var |
| Qablaşdırmaya daxildir | Pult |
| İstehsalçı ölkə | Özbəkistan |
| Rəng | Qara |























