| Prosessor tipi | CA55 × 4 1.3GHz |
|---|---|
| Ekranın ölçüsü | 32" (81 sm) |
| Ekran icazəsi | HD (1366x768) |
| Əməliyyat sistemi | Google TV |
| Tezlik | 60 Hz |
| USB | 1 |
| HDMI | 2 |
| Optik çıxış | var |
| Səs gücü | 16 W |
| Texnologiya | LED |
| Ethernet (LAN) | var |
| CAM modul | var |
| Smart TV | var |
| Ölçülər altlıqsız | 421×718×83.4 mm |
| Ölçülər altlıqla | 448×718×199 mm |
| Çəki altlıqsız | 3.7 kg |
| Çəki altlıqla | 4.8 kg |
| Qablaşdırmaya daxildir | Pult |
| İstehsalçı ölkə | Özbəkistan |
| Rəng | Qara |
























