| Məhsul tipi | Divar Asqısı |
|---|---|
| Korpus Materialı | Polad |
| VESA standartı | 50x50,75x75,100x100,100x150,15 |
| Divardan minimal məsafə (mm) | 37 mm |
| Maksimal ekranın ölçüsü | 70"(178sm) |
| Minimal ekranın ölçüsü | 32" (81sm) |
| Maksimal çəki gücü | 45 kq |
| Maksimal çəki gücü | 45 kg |
| Rəng | Qara |
| Qablaşdırmaya daxildir | Kranşteyn, şuruplar |






















