| Korpus Materialı | Polad |
|---|---|
| Maksimal bucaq meyli | 12° |
| Maksimal çəki gücü | 45 kq |
| VESA standartı | 150x100,200x100,150x150,200x20 |
| Maksimal ekranın ölçüsü | 70"(178sm) |
| Minimal ekranın ölçüsü | 32" (81sm) |
| Divardan minimal məsafə (mm) | 6 mm |
| Rəng | Qara |
| Korpus Materialı | Polad |
|---|---|
| Maksimal bucaq meyli | 12° |
| Maksimal çəki gücü | 45 kq |
| VESA standartı | 150x100,200x100,150x150,200x20 |
| Maksimal ekranın ölçüsü | 70"(178sm) |
| Minimal ekranın ölçüsü | 32" (81sm) |
| Divardan minimal məsafə (mm) | 6 mm |
| Rəng | Qara |