| Refrigerant type | R410 |
|---|---|
| Compressor type | Inverterр |
| Noise level | 48–57 dB |
| Color | White |
| Recommended room area | 70–80 sq.m |
| Turbo mode | Yes |
| Heating capacity | 24000 BTU |
| Heating mode | Yes |
| Cooling mode | Yes |
| Sleep mode | Yes |
| Indoor unit dimensions (H/W/D) | 31.5×99.7×22 cm |
| Outdoor unit dimensions (H/W/D) | 54.5×76.6×27.6 cm |
| Eco mode | Yes |
| Energy efficiency | A |


























