| Refrigerant type | R32 |
|---|---|
| Compressor type | İnverter |
| Noise level | 38–52 dB |
| Recommended room area | 20–30 m² |
| Turbo mode | Yes |
| Heating capacity | 9000 BTU |
| Heating mode | yes |
| Cooling mode | yes |
| Sleep mode | yes |
| Indoor unit dimensions (H/W/D) | 27.5×79×19.6 cm |
| Outdoor unit dimensions (H/W/D) | 54.5×76.6×27.6 cm |
| Eco mode | Yes |
| Energy efficiency class | A |
| Color | White |



























