| İstehlak gücü | 3000 W |
|---|---|
| Daimi buxar | 20 q/dəq |
| Avtomatik sönmə | var |
| Damcıya qarşı sistem | var |
| Ərpdən müdafiə | var |
| Kabel uzunluğu | 1.9 m |
| Rəng | Bənövşəyi/qara |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| İstehlak gücü | 3000 W |
|---|---|
| Daimi buxar | 20 q/dəq |
| Avtomatik sönmə | var |
| Damcıya qarşı sistem | var |
| Ərpdən müdafiə | var |
| Kabel uzunluğu | 1.9 m |
| Rəng | Bənövşəyi/qara |
| İstehsalçı ölkə | Çin |