| İstehlak gücü | 2600 W |
|---|---|
| Su rezervuarının həcmi | 450 ml |
| Daimi buxar | 20 q/dəq |
| Damcıya qarşı sistem | var |
| Ərpdən müdafiə | var |
| Kabel uzunluğu | 1.9 m |
| Rəng | Yaşıl/ağ |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| İstehlak gücü | 2600 W |
|---|---|
| Su rezervuarının həcmi | 450 ml |
| Daimi buxar | 20 q/dəq |
| Damcıya qarşı sistem | var |
| Ərpdən müdafiə | var |
| Kabel uzunluğu | 1.9 m |
| Rəng | Yaşıl/ağ |
| İstehsalçı ölkə | Çin |