| Güc | 3000 W |
|---|---|
| Su rezervuarının həcmi | 1500 ml |
| Kabel uzunluğu | 1.9 m |
| Avtomatik sönmə | var |
| Özünü təmizləmə sistemi | var |
| Şaquli buxar | var |
| Damcıya qarşı sistem | var |
| Ərpdən müdafiə | var |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Güc | 3000 W |
|---|---|
| Su rezervuarının həcmi | 1500 ml |
| Kabel uzunluğu | 1.9 m |
| Avtomatik sönmə | var |
| Özünü təmizləmə sistemi | var |
| Şaquli buxar | var |
| Damcıya qarşı sistem | var |
| Ərpdən müdafiə | var |
| İstehsalçı ölkə | Çin |