| Güc | 2200 W |
|---|---|
| Sorma gücü | 350 W |
| Tozyığan tutumu | 2.5 lt |
| İdarəetmə yeri | Tutacaqda |
| Tozyığan növü | Qab |
| Filtr | HEPA filtr |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Rəng | Mavi |
| Güc | 2200 W |
|---|---|
| Sorma gücü | 350 W |
| Tozyığan tutumu | 2.5 lt |
| İdarəetmə yeri | Tutacaqda |
| Tozyığan növü | Qab |
| Filtr | HEPA filtr |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Rəng | Mavi |