| Güc | 2000 W |
|---|---|
| İdarəetmə yeri | Üzərində |
| İdarəetmə növü | Mexaniki |
| Təmizləmə növü | Quru |
| Tozyığan tutumu | 2.5 lt |
| Tozyığan növü | Qab |
| Tozyığan növü | Qab |
| Başlıqlar | Xalça, parket, mebel |
| Sorma gücü | 300 W |
| Filtr | Hepafiltr |
| Rəng | Göy |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Güc | 2000 W |
|---|---|
| İdarəetmə yeri | Üzərində |
| İdarəetmə növü | Mexaniki |
| Təmizləmə növü | Quru |
| Tozyığan tutumu | 2.5 lt |
| Tozyığan növü | Qab |
| Tozyığan növü | Qab |
| Başlıqlar | Xalça, parket, mebel |
| Sorma gücü | 300 W |
| Filtr | Hepafiltr |
| Rəng | Göy |
| İstehsalçı ölkə | Çin |