| Power | 2200 W |
|---|---|
| Suction power | 350 W |
| Dust container capacity | 2.5 L |
| Control location | On handle |
| Dust container type | Container |
| Filter | HEPA filter |
| Country of manufacture | China |
| Color | Blue |
| Power | 2200 W |
|---|---|
| Suction power | 350 W |
| Dust container capacity | 2.5 L |
| Control location | On handle |
| Dust container type | Container |
| Filter | HEPA filter |
| Country of manufacture | China |
| Color | Blue |