| Control type | Electronic |
|---|---|
| Internal capacity | 23 L |
| Microwave power | 800 W |
| Auto cooking | Yes |
| Interior coating | Bioceramic |
| Timer | Yes |
| Door opening | Button |
| Weight | 13.6 kg |
| Color | Black |
| Country of manufacture | China |
| Control type | Electronic |
|---|---|
| Internal capacity | 23 L |
| Microwave power | 800 W |
| Auto cooking | Yes |
| Interior coating | Bioceramic |
| Timer | Yes |
| Door opening | Button |
| Weight | 13.6 kg |
| Color | Black |
| Country of manufacture | China |