| Noise level | 38 dB |
|---|---|
| Energy efficiency class | A+ |
| Number of compressors | 1 |
| Refrigerator type | Freestanding |
| Freezer compartment sections | 1 |
| Freezer defrost system | No Frost |
| Total volume | 249 L |
| Dimensions | 85x98.5x60 cm |
| Color | White |
| Noise level | 38 dB |
|---|---|
| Energy efficiency class | A+ |
| Number of compressors | 1 |
| Refrigerator type | Freestanding |
| Freezer compartment sections | 1 |
| Freezer defrost system | No Frost |
| Total volume | 249 L |
| Dimensions | 85x98.5x60 cm |
| Color | White |