| Motor type | BLDC |
|---|---|
| Noise level | 42 dB |
| Energy efficiency class | C |
| Capacity | 15 place settings |
| Control type | Touch (sensor) |
| Dimensions | 85x60x60 cm |
| Child lock | Yes |
| Display | Yes |
| Number of programs | 7 |
| Leak protection | Yes |
| Included in package | Hoses |
| Color | Black |
| Motor type | BLDC |
|---|---|
| Noise level | 42 dB |
| Energy efficiency class | C |
| Capacity | 15 place settings |
| Control type | Touch (sensor) |
| Dimensions | 85x60x60 cm |
| Child lock | Yes |
| Display | Yes |
| Number of programs | 7 |
| Leak protection | Yes |
| Included in package | Hoses |
| Color | Black |