| Ümumi həcm | 306 |
|---|---|
| Soyuducu Şkafının həcmi | 219 |
| Dondurucu kameranın yararlı həcmi | 87 |
| Enerji səmərəliliyi dərəcəsi | A+ |
| Gərginlik/Tezlik | 220~240V/50Hz |
| Dondurma tutumu (kq/24 saat) | 4 |
| Soyuducu temperatur zonası | 2~8°C |
| Donma temperatur zonası | -15~-22°C |
| Çəki (xalis / ümumi) kq | 60/68 |
| Ölçülər: Hündürlüyü / Eni / Dərinliyi | 185x60x60 |
| Display üsulu | LED |
| Səs-küy səviyyəsi(dB(A) | 42 |
| nəzarət üsulu | Elektron nəzarət |
| Dondurucu kameranın donun açılması | No frost |
| Soyuducu rəflər | 3 |
| Dondurucu rəflər | 2 |
| Soyuducu qapı rəfi | 3 |
| İstehsal ölkəsi | Çin |
































