| Tutum: | 12 nəfərlik |
|---|---|
| Proqram sayı: | 6 |
| Rəf sayı: | 3 |
| Səs Səviyyəsi: | 49 dB |
| Ölçülər: | 85x60x60 mm |
| Filtr: | ABT filter |
| Xüsusiyyətlər: | Aqua stop, Yarım yük, Əlavə qurutma |
| Material: | İnox |
| İstehsal ölkəsi | Çin |
Evdə qabyuyan olanda qonaqların gəlməsi də problem deyil. Çünki bu qabyuyanla bir çox qabı eyni anda, bir toxunuşla yumaq mümkündür.
| Tutum: | 12 nəfərlik |
|---|---|
| Proqram sayı: | 6 |
| Rəf sayı: | 3 |
| Səs Səviyyəsi: | 49 dB |
| Ölçülər: | 85x60x60 mm |
| Filtr: | ABT filter |
| Xüsusiyyətlər: | Aqua stop, Yarım yük, Əlavə qurutma |
| Material: | İnox |
| İstehsal ölkəsi | Çin |