| Güc 1700 W | 1700 W |
|---|---|
| Proqram sayı | 8 |
| Temperatur aralığı | 40–200°C |
| Maksimal temperatur | 200°C |
| İdarəetmə paneli | Rəngli sensor ekran |
| Səbət xüsusiyyətləri | Şüşə pəncərəli səbət |
| İç örtük | Metal |
| Qızdırıcı element | Üst qızdırıcı spiral |
| Rəng | Qara |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Güc 1700 W | 1700 W |
|---|---|
| Proqram sayı | 8 |
| Temperatur aralığı | 40–200°C |
| Maksimal temperatur | 200°C |
| İdarəetmə paneli | Rəngli sensor ekran |
| Səbət xüsusiyyətləri | Şüşə pəncərəli səbət |
| İç örtük | Metal |
| Qızdırıcı element | Üst qızdırıcı spiral |
| Rəng | Qara |
| İstehsalçı ölkə | Çin |