| Güc | 1500 W |
|---|---|
| Ölçü stəkanı | var |
| Qab, lt | 500 ml |
| İdarəetmə növü | Mexaniki |
| Kasa materialı | Plastik |
| Sürətin müntəzəm nizamlanması | Tənzimlənən sürət |
| Qablaşdırmaya daxildir | Blender və təlimat kitabçası |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Rəng | Qara/gümüşü |
| Güc | 1500 W |
|---|---|
| Ölçü stəkanı | var |
| Qab, lt | 500 ml |
| İdarəetmə növü | Mexaniki |
| Kasa materialı | Plastik |
| Sürətin müntəzəm nizamlanması | Tənzimlənən sürət |
| Qablaşdırmaya daxildir | Blender və təlimat kitabçası |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Rəng | Qara/gümüşü |